Wyniki Rekrutacji

 

WAKACYJNE STAŻE ZAWODOWE 2015

 

WAKACYJNE STAŻE ZAWODOWE 2014

 

WAKACYJNE STAŻE ZAWODOWE 2013

 

DODATKOWE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W ZAWODZIE FRYZJER - 2015

ZAJĘCIA DODATKOWE – ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ORAZ OBSŁUGA PODWOZI 2. ZAJĘCIA DAJĄCE NOWE UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNE Z OBSŁUGI PODWOZI POJAZDÓW - 2015

„DODATKOWE ZAJĘCIA ZAWODOWE - PRACE BUDOWLANE WYKOŃCZENIOWE - 2015"

DODATKOWE ZAJĘCIA ZAWODOWE – PRODUKCJA MEBLI Z PŁYTY

DODATKOWE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W ZAWODZIE FRYZJER - 2015

ZAJĘCIA DODATKOWE – ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ORAZ OBSŁUGA PODWOZI 1. DIAGNOSTYKA POJAZDÓW - 2015

DODATKOWE ZAJĘCIA Z RYSUNKU BUDOWLANEGO I KOSZTORYSOWANIA PRAC BUDOWLANYCH - 2014

DODATKOWE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W ZAWODZIE FRYZJER - 2014

ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 1. TWORZENIE KODU HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, DRUPAL, MYSQL - 2014

ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 2. PROJEKT WYGLĄDU STRONY WWW - 2014

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA OBCEGO ZAWODOWEGO – Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO - 2014

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA OBCEGO ZAWODOWEGO – Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO ZAWODOWEGO - 2014

ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI - 2014

„DODATKOWE ZAJĘCIA ZAWODOWE - PRACE BUDOWLANE WYKOŃCZENIOWE"

ZAJĘCIA DODATKOWE Z OBSŁUGI GOŚCIA HOTELOWEGO - 2014

ZAJĘCIA DODATKOWE – NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W USŁUGACH GASTRONOMICZNYCH -2014

ZAJĘCIA DODATKOWE – ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ORAZ OBSŁUGA PODWOZI - 2014

ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 3. OBSŁUGA PROGRAMU ADOBE FLASH - 2014

ZAJĘCIA DODATKOWE Z OBSŁUGI GOŚCIA HOTELOWEGO

ZAJĘCIA DODATKOWE – NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W USŁUGACH GASTRONOMICZNYCH

ZAJĘCIA DODATKOWE – ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ORAZ OBSŁUGA PODWOZI

DODATKOWE ZAJĘCIA ZAWODOWE – PRODUKCJA MEBLI Z PŁYTY

ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 3. OBSŁUGA PROGRAMU ADOBE FLASH

ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 4. TWORZENIE NOWOCZESNYCH ANIMACJI

ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 1. TWORZENIE KODU HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, DRUPAL, MYSQL.

ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 2. PROJEKT WYGLĄDU STRONY WWW.

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA OBCEGO ZAWODOWEGO – Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA OBCEGO ZAWODOWEGO – Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO ZAWODOWEGO

DODATKOWE ZAJĘCIA Z RYSUNKU BUDOWLANEGO I KOSZTORYSOWANIA PRAC BUDOWLANYCH

ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI

DODATKOWE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W ZAWODZIE FRYZJER





LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W ZAWODZIE FRYZJER” - 2015

LP Nazwisko i imię
1. Podgajny Karol
2. Wierzchowsk Ewa
3. Pieróg Kamila
4. Jakowiecka Martyna
5. Listopad Ewelina
6. Domańska Wioletta
7. Cybul Katarzyna
8. Stefaniuk Anna

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ORAZ OBSŁUGA PODWOZI 2. ZAJĘCIA DAJĄCE NOWE UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNE Z OBSŁUGI PODWOZI POJAZDÓW - 2015”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Grzywacz Dominik 32
2. Grabowski Daniel 32
3. Wachulak Jacek 32
4. Łopacki Dominik 30
5. Dzioba Maciej 26

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU
W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA ZAWODOWE - PRACE BUDOWLANE WYKOŃCZENIOWE"

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Siedlanowski Grzegorz 30
2. Kulenty Witold 26
3. Grochowski Arkadiusz 20
4. Siudaj Mateusz 19
5. Karaś Norbert 18
6. Mazur Emil 15
7. Smolarz Mateusz 10
8. Trościańczyk Tomasz 6

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA ZAWODOWE – PRODUKCJA MEBLI Z PŁYTY”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Ozonek Cezary 12
2. Góralski Wojciech 20
3. Drąg Radosław 17
4. Korulczyk Mateusz 16
5. Piecak Patryk 19

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W ZAWODZIE FRYZJER” - 2015

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Kinga Ostap 18
2. Dominik Steć 16
3. Sylwia Borkowska 16
4. Iwona Kucyk 14
5. Anna Krawczyk 11
6. Dominika Wysokińska 10
7. Anna Piekarska 10
8. Natalia Grzeszyk 6

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ORAZ OBSŁUGA PODWOZI 1. DIAGNOSTYKA POJAZDÓW”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Siwek Damian 36
2. Kawka Adam 32
3. Trokowicz Mateusz 32
4. Adamowicz Mateusz 28
5. Salczyński Łukasz 28
6. Bartoń Jakub 27
7. Rosiński Rafał 26
8. Grabowski Michał 25
LISTA REZERWOWA
1. Wachulak Jacek 23

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA Z RYSUNKU BUDOWLANEGO I KOSZTORYSOWANIA PRAC BUDOWLANYCH - 2014

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Grzegorz Siedlanowski 30
2. Witold Kulenty 23
3. Arkadiusz Grochowski 15
4. Norbert Karaś 14
5. Mateusz Smolarz 11
6. Tomasz Trościańczyk 11
7. Mateusz Siudaj 9
8. Emil Mazur 8
9. Karol Pukalski 6
10. Marcin Stelamach 5
11. Bartłomiej Fajnas 6

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W ZAWODZIE FRYZJER” - 2014

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Kuć Iga 20
2. Sidor Monika 18
3. Kępka Justyna 11
4. Korolczuk Patrycja 10
5. Mańko Magdalena 9
6. Piekarska Weronika 21
7. Parysek Aleksandra 7
8. Zagrodnik Damian 4

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 1. TWORZENIE KODU HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, DRUPAL, MYSQL.

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Antoniuk Jerzy 44
2. Piotruk Mateusz 42
3. Niewęgłowski Dominik 40
4. Zawada Piotr 33
5. Mańko Patryk 32
6. Obrębski Dawid 30
7. Ciok Adam 30
8. Kościańczuk Piotr 29
LISTA REZERWOWA
1. Przychodzki Mateusz 25
2. Biarda Dawid 24
2. Markowski Jakub 24

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 2. PROJEKT WYGLĄDU STRONY WWW.”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Piotruk Mateusz 42
2. Niewęgłowski Dominik 40
3. Zawada Piotr 33
4. Obrębski Dawid 30
5. Szaniawski Kamil 25
6. Popławski Adrian 25
7. Przychodzki Mateusz 25
8. Trzeciak Kacper 16
LISTA REZERWOWA
1. Kobojek Dominik 10

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA OBCEGO ZAWODOWEGO – Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO.

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Grochowska Agata 20
2. Kołtun Patryk 17
3. Krajanowski Patryk 17
4. Momont Paulina 15
5. Kowalik Mateusz 12
6. Cupryn Karolina 10
7. Boreczek Aleksandra 10
8. Goławski Mateusz 8

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA OBCEGO ZAWODOWEGO – Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO ZAWODOWEGO.”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Sawicka Wiktoria 30
2. Hołownia Katarzyna 30
3. Adamowicz Mateusz 22
4. Dzioba Maciek 22
5. Bartoń Jakub 21
6. Szczepaniuk Agata 21
7. Grabowski Michał 20
8. Frąckiewicz Aleksandra 20
9. Arbaczewski Paweł 19
10. Deleżuch Anna 19
11. Sobieszek Jakub 19
12. Wachulak Jacek 17
13. Kowalik Mateusz 17
14. Kiewel Katarzyna 15
15. Buc Jowita 14
16. Kijaczko Paulina 12

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Palenciuk Monika 28
2. Kazubek Monika 26
3. Damian Kasprowicz 23
4. Karolina Klimiuk 22
5. Paweł Sadowski 21
6. Machowska Monika 20
7. Kot Paweł 11
8. Szelech Piotr 11

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU
W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA ZAWODOWE - PRACE BUDOWLANE WYKOŃCZENIOWE"

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Szwaj Marek  
2. Zabłocki Piotr  
3. Szczygielski Tomasz  
4. Jesionek Marcin  
5. Łoboda Kamil  
6. Masłowski Zbysław  
7. Mańko Przemysław  
8. Głowniak Łukasz  

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE Z OBSŁUGI GOŚCIA HOTELOWEGO”-2014

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Książek Natalia  
2. Maksymiuk Paulina  
3. Wawruszak Elzbieta  
4. Golec Paulina  
5. Samoć Weronika  
6. Jamielniak Monika  
7. Grochowska Agata  
8. Boreczek Aleksandra  

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W USŁUGACH GASTRONOMICZNYCH” - 2014

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
Carving i florystyka
1. Gabriela Latoch  
2. Jabłoński Paweł  
3. Paśnik Patrycja  
4. Kulik Marek  
5. Gontarz Angelika  
6. Domańska Ewa  
7. Frąckiewicz Aleksandra  
8. Stelmach Anna  
Catering i serwis
1. Świć Paweł  
2. Borkowska Angelika  
3. Sawicka Wiktoria  
4. Hołownia Katrzyna  
5. Stolarczyk Jolanta  
6. Wysoklińska Monika  
7. Misiak Milena  
8. Krawczyński Mateusz  

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE Z OBSŁUGI GOŚCIA HOTELOWEGO”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Wołowik Oliwia 23
2. Górna Kinga 21
3. Błażejczyk Agata 19
4. Górna Sylwia 18
5. Ciężka Katarzyna 18
6. Ebert Angelika 18
7. Bartoś Katarzyna 15
8. Siudaj Magdalena 8
LISTA REZERWOWA
1. Strus Arleta  

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W USŁUGACH GASTRONOMICZNYCH”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
Carving i florystyka
1. Angelika Borkowska  
2. Bożyk Kamila  
3. Kijaczko Dominika  
4. Majczyna Kinga  
5. Parzyszek Dawid  
6. Szczepaniuk Ewa  
7. Świć Paweł  
8. Wierzchowska Magdalena  
Catering i serwis
1. Brodawka Justyna  
2. Golec Renata  
3. Latoch Renata  
4. Lipska Marta  
5. Rybicki Tomasz  
6. Sidor Magda  
7. Tupikowski Patryk  
8. Wachnik Aldona  
LISTA REZERWOWA
1. Warpas Aleksandra  
2. Tomasz Tomczak  

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ORAZ OBSŁUGA PODWOZI”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
Grupa I – zajęcia z diagnostyki
1. Rydzio Tomasz  
2. Kłyk Adrian  
3. Masłowski Karol  
4. Bober Rafał  
Grupa II – zajęcia z diagnostyki
1. Borysiuk Paweł  
2. Paszkowski Adrian  
3. Strzyż Oskar  
4. Bąbol Robert  
Zajęcia z obsługi podwozi
1. Kowaluk Marek  
2. Kasprowicz Damian  
3. Duda Damian  
4. Wawak Wojciech  
5. Król Arkadiusz  
LISTA REZERWOWA
1. Skrzeczkowski Mateusz  
2. Witek Robert  
3. Mazurek Mateusz  

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA ZAWODOWE – PRODUKCJA MEBLI Z PŁYTY”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Sierpień Hubert  
2. Stanisławski Konrad  
3. Gawlik Dominik  
4. Szczuchniak Paweł  
5. Drożdzyk Piotr  
LISTA REZERWOWA
1. Czeczko Mikołaj  

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 3. OBSŁUGA PROGRAMU ADOBE FLASH”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Frączek Marcin  
2. Nurzyński Dariusz 42
3. Adameczek Rafał 39
4. Miłosz Artur 39
5. Gogół Rafał 37
6. Czuba Artur 35
7. Arbaczewski Piotr 33
8. Majczyna Karol 27
9. Krajanowski Rafał 26
10. Zalewski Dominik 24
LISTA REZERWOWA
1. Boreczek Przemysław 22
2. Sawka Kamil 18
3. Nurzyński Kamil 11
4. Abramek Jakub 9

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 1. TWORZENIE KODU HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, DRUPAL, MYSQL.

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Miłosz Artur 46
2. Golec Marcin 45
3. Adameczek Rafał 44
4. Nurzyński Dariusz 44
5. Arbaczewski Piotr 40
6. Czuba Artur 40
7. Frączek Marcin 36
8. Uchymiak Paweł 36
LISTA REZERWOWA
1. Bosko Dariusz 35
2. Kalicki Łukasz 34

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 4.TWORZENIE NOWOCZESNYCH ANIMACJI

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Nurzyński Dariusz 42
2. Golec Marcin 41
3. Cybulski Marek 40
4. Adameczek Rafał 39
5. Gogół Rafał 37
6. Frączek Marcin 35
7. Czuba Artur 35
8. Arbaczewski Piotr 33
9. Uchymiak Paweł 33
10. Bącik Dawid 31
11. Majczyna Karol 27
12. Szczęsniak Hubert 26
13. Wróbel Adam 25
14. Zalewski Dominik 24
15. Buc Daniel 24
16. Boreczek Przemysław 22
17. Matuszewski Marcin 20
18. Sawka Kamil 18
LISTA REZERWOWA
1. Nurzyński Kamil 11
2. Abramek Jakub 9
3. Zarzycki Mateusz 6

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 2. PROJEKT WYGLĄDU STRONY WWW.”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Gogół Rafał 41
2. Bosko Dariusz 35
3. Kalicki Łukasz 34
4. Karczmarz Paweł 34
5. Wróbel Adam 29
6. Zalewski Dominik 29
7. Sobieszek Damian 25
8. Krajanowski Rafał 25
LISTA REZERWOWA
1. Domański Paweł 22
2. Boreczek Przemysław 19

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA OBCEGO ZAWODOWEGO – Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO.

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Sidor Magda 25
2. Latoch Gabriela 30
3. Jawoszek Monika 21
4. Kijaczko Dominika 30
5. Parzyszek Dawid 28
6. Korulczyk Damian 25
7. Tomczak Tomasz 23
8. Siedlanowski Kamil 25

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA OBCEGO ZAWODOWEGO – Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO ZAWODOWEGO.”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Kot Paweł 9
2. Kłyk Adrian 26
3. Goździak Tomasz 8
4. Kasprowicz Damian 18
5. Król Arkadiusz 17
6. Wawak Wojciech 18
7. Niewęgłowski Adam 21
8. Gromadzki Dariusz 14
9. Mazur Monika 22
10. Gontarz Angelika 35
11. Golec Renata 30
12. Kazubek Monika 25
13. Hukaluk Marta 23
14. Sałata Justyna 20
15. Suska Justyna 25
16. Pawlak Patrycja 23

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA Z RYSUNKU BUDOWLANEGO I KOSZTORYSOWANIA PRAC BUDOWLANYCH

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Szwaj Marek 21
2. Zabłocki Piotr 24
3. Szczygielski Tomasz 21
4. Kijaczko Martyna 20
5. Łoboda Kamil 21
6. Masłowski Zbysław 16
7. Mańko Przemysław 18
8. Jesionek Marcin 17

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Golec Renata 30
2. Skubisz Magdalena 17
3. Domański Przemysław 19
4. Sobianek Michał 18
5. Smolek Aleksandra 16
6. Kołtun Rafał 14
7. Kasiński Michał 12
8. Mazur Monika 19

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „DODATKOWE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W ZAWODZIE FRYZJER

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Lewkowicz Marta 24
2. Wierzchowska Julita 25
3. Pawlina Klaudia 24
4. Niewęgłowska Justyna 22
5. Łukaszczuk Karolina 27
6. Śliczniak Weronika 22
7. Kowalczyk Kinga 23
8. Całus Ewelina 21

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ORAZ OBSŁUGA PODWOZI” - 2014 r.

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
Grupa I – zajęcia z diagnostyki
1. Goławski Daniel 41,6
2. Hryć Kamil 44,7
3. Jóźwik Przemysław 38,9
4. Kowalczyk Bartosz 44
5. Kowalczyk Mateusz 39,1
6. Kowalik Marek 37,1
7. Król Arkadiusz 33,2
8. Wawak Wojciech 30,3
Zajęcia z obsługi podwozi
1. Bojanek Radosław 33,8
2. Kostrzewa Dawid 37,1
3. Sobieszek Jakub 27,3
4. Bober Rafał 37
5. Kłyk Adrian 40
LISTA REZERWOWA
1. Trojak Marcin 19
2. Sadowski Paweł 21

Powrót do spisu zadań




LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W ZADANIU „ZAJĘCIA DODATKOWE – TWORZENIE DYNAMICZNYCH STRON INTERNETOWYCH. 3. OBSŁUGA PROGRAMU ADOBE FLASH -2014”

LP Nazwisko i imię Liczba punktów
1. Frączek Agnieszka  
2. Golec Marcin 46
3. Frączek Marcin 44
4. Bosko Dariusz 44
5. Kalicki Łukasz 39
6. Domański Paweł 38
7. Zabielski Łukasz 36
8. Machowski Jakub 34
9. Struk Piotr 34
10. Ostaszewski Maciej 27
LISTA REZERWOWA
1. Karczmarz Paweł 24
2. Sobieszek Damian 22

Powrót do spisu zadań





GALERIA

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
Projekt "Nowoczesna edukacja zawodowa - gwarancją sukcesu"
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.